W połowie tego roku colorFabb – jeden z najpopularniejszych producentów filamentów do drukarek 3D w Europie zorganizował konkurs na najlepszy time-lapse z wydruku 3D. Teraz go powtarza, oferując wyjątkowo hojne nagrody – zwycięzca będzie otrzymywał przez cały rok po cztery rolki dowolnego filamentu colorFabb! Termin nadsyłania zgłoszeń jest ograniczony i trwa do 18 stycznia 2016 r.

Wszystko co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie, to włączyć drukarkę 3D, wydrukować coś ciekawego i stworzyć z tego dowolny time-lapse. Następnie należy opublikować gotowy film na YouTube i wysłać zgłoszenie do colorFabb’a na ten adres. Firma udostępni film na specjalnej, konkursowej playliście na YouTube, gdzie będzie on oglądany i oceniany przez innych internautów. Filmy będą oceniane pod kątem oryginalności, stopnia skomplikowania oraz funkcjonalności. Ostatecznie colorFabb dokona wyboru finałowej 10-ki, a później internauci będą głosować na zwycięzcę.

Jeśli chodzi o nagrody, to są one szczodre…

  • za I miejsce otrzymuje się całoroczny przydział filamentu z colorFabb; co miesiąc firma będzie wysyłać po 4 szpule dowolnego filamentu wybranego przez użytkownika, co daje łączną ilość 48 rolek; można dzięki temu przetestować szeroki asortyment materiałów w ofercie Holendrów lub po prostu mieć darmową dostawę na potrzeby bieżących wydruków
  • za II miejsce otrzymuje się 32 rolki dowolnych materiałów
  • za III miejsce otrzymuje się 16 rolek dowolnych materiałów.

Ponadto, każdy uczestnik konkursu, który wyśle wartościowy film konkursowy otrzyma paczkę próbek filamentów. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Szczegółowych informacji na jego temat można uzyskać również na stronie wyłącznego dystrybutora marki colorFabb na Polskę – get3D. Poniżej film zwycięzcy pierwszej edycji konkursu…

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w News