colorFabb wprowadza opcję zamówienia na żądanie filamentu w dowolnym kolorze RAL!

0

Tydzień temu informowaliśmy, że czołowy europejski producent filamentu – colorFabb, ogłosił zakończenie produkcji popularnego kompozytu PLA i miedzi – brassFill. Zamiast tego firma zaproponowała coś dużo ciekawszego i lepiej wpisującego się w potrzeby użytkowników drukarek 3D na całym świecie – możliwość zamówienia filamentu w dowolnym kolorze z palety RAL! Minimalna ilość zamówienia to zaledwie 2 kg!

Cena 2-kilogramowej szpuli filamentu to 90,75 € (ok. 390 PLN), więc nie jest specjalnie wygórowana, biorąc pod uwagę fakt, że możemy otrzymać praktycznie dowolny kolor, jaki jest dostępny w palecie RAL. Do wyboru mamy dwie palety – CLASSIC (190 barw) i DESIGN (1625 barw). Standardowy czas oczekiwania na zamówienie to 5 dni roboczych, ale gdyby komuś zależało na czasie, może kontaktować się indywidualnie z producentem i to negocjować (wysoki wolumen zamówienia może tu pomóc). colorFabb oferuje filamenty na szpulach o wadze 2 / 2,2 / 4,5 / 8 kg.

Niezależnie od filamentu, producent umożliwia zamówienie samego granulatu oraz… zlecenie wykonania materiału w oparciu o własny kolor. Wbrew pozorom nie jest to aż tak absurdalne jak może się wydawać – wiele koncernów posiada swoje własne, zarejestrowane kolory, które nie mieszczą się w żadnej oficjalnej palecie barw (np. słynny „Intel blue” będący kolorem Intela).

Źródło: www.colorfabb.com

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply