Wiosną br. Integart - autoryzowany dystrybutor HP w Polsce, odpowiedzialny m.in. za wdrażanie innowacyjnej technologii druku 3D Multi Jet Fusion, ogłosił wdrożenie pierwszej drukarki 3D tego typu w Polsce. Klientem okazał się być Cubic Inch - firma usługowa działająca w branży od 2014 roku, która posiada maszyną produkcyjną Jet Fusion 4200 drukującą z proszków poliamidowych.

Cubic Inch wykorzystywało w pracy różne rozwiązania i technologie, ale w ostatecznym rozrachunku dopiero wejście w technologię MJF pozwoliło na przejście z poziomu biura konstrukcyjnego, świadczącego usługi druku 3D prototypów na poziom firmy produkcyjnej, zdolnej realizować duże wolumeny w relatywnie krótkim czasie.

Integart przygotował video prezentujące drogę jaką przeszli założyciele Cubic Inch – Filip Matejak i Maciej Stefańczyk oraz motywy decyzji jaką był zakup maszyny HP. Prezentują także szereg aspektów związanych z jej eksploatacją i przewagami względem innych metod wytwórczych.

Źródło: www.drukarki3dhp.pl

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like