Dassault Systèmes jest francuskim producentem i dostawcą oprogramowania do projektowania i wizualizacji 3D, posiadającym klientów na całym świecie. Autorska platforma 3DEXPERIENCE wspomaga firmy produkcyjne, na każdym etapie cyklu wdrożenia produktu od projektowania i symulacji, aż po marketing. Narzędzie umożliwia również łatwą i szybką komunikację pomiędzy użytkownikami, oraz możliwość bezproblemowego wprowadzenia poprawek w krótkim czasie.

W dniach 8-12 lutego 2021 miała miejsce konferencja organizowana przez Dassault Systèmes. Podczas wydarzenia 3DEXPERIENCE World, uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się o możliwościach jakie oferują narzędzia dostępne na platformie, nowych premierach i funkcjonalnościach platformy.

Aby dowiedzieć się więcej, o potencjale zastosowania platformy 3DEXPERIENCE przeprowadziliśmy rozmowę z Marcinem Sitkiewiczem, Senior Territory Technical Manager w Dassault Systèmes. Zajmuje się on kwestiami związanymi z oprogramowaniem SOLIDWORKS w Polsce. W trakcie konferencji 3DEXPERIENCE miały miejsce dwie premiery nowych wersji programu. Więcej informacji na temat możliwości i potencjału platformy 3DEXPERIENCE można znaleźć w poniższym materiale video.

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like

    More in Druk 3D