Platforma 3DEXPERIENCE to środowisko pracy w którym pracownicy z różnych działów firm produkcyjnych mogą współpracować za pośrednictwem rozwiązań chmurowych. Oferuje ona szereg narzędzi służących do projektowania, zarządzania firmą oraz rozwoju produktu na każdym etapie tworzenia.

Marcin Sitkiewicz, Senior Territory Technical Manager w Dassault Systèmes opowiedział nam więcej o szczegółach i korzyściach płynących z wdrożenia rozwiązań do firm z różnych branż. Jest to miejsce, które oferuje wiele wyjątkowych możliwości i integruje pracę ludzi na każdym etapie rozwoju produktu, począwszy od projektowania, aż po kampanie marketingowe. Z narzędzi dostępnych na platformie 3DEXPERIENCE korzysta przemysł mechaniczny, automotive czy nawet medyczny.

Jakie zalety dla firmy niesie za sobą platforma 3DEXPERIENCE i współpraca w przestrzeni chmurowej? O tym opowiedział nam Marcin Sitkiewicz w trzeciej części wywiadu, który jest dostępny poniżej:

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like

    More in Wywiady