Końcówka roku to zwykle czas wyprzedaży i wyjątkowych promocji cenowych. CadXpert – dystrybutor Stratasys i Formlabs uruchomił specjalną akcję promocyjną na drukarki 3D MakerBot Replicator.

Tylko do końca roku można skorzystać z akcji czyszczenia magazynów w CadXpert. Promocją objęte są wybrane urządzenia w ograniczonej ilości. Akcja czyszczenia magazynów trwa tylko do 31 grudnia!

MakerBot Replicator 5gen

Drukarka 3D MakerBot Replicator 5-tej generacji to zaawansowane urządzenie klasy desktop, które cechuje się wyjątkową prostotą obsługi. Urządzenie pracuje w technologii FDM na obszarze roboczym o wymiarach 252 × 199 × 150 mm w rozdzielczości 0,1 – 0,2 – 0,3 mm. Modele można tworzyć z PLA oraz PLA Tough, a za ich przygotowanie do druku 3D odpowiada oprogramowanie MakerBot Print. Urządzenie zostało wyposażone w wygodny i intuicyjny interfejs, wbudowaną kamerę oraz kolorowy wyświetlacz LCD. Cena drukarki 3D w promocji wynosi 6.100 PLN netto.

MakerBot Replicator+

Najnowocześniejsza drukarka 3D z rodziny MakerBot Replicator. Wyposażona w szereg udogodnień i akcesoriów, które zapewniają jakość, stabilność i szybkość druku, takich jak elastyczna platforma o zwiększonej przyczepności oraz nowy Smart Extruder+. Wielokrotnie przetestowana, by zapewnić bezproblemową obsługę. Obszar roboczy wynosi 292 × 195 × 165 mm. MakerBot Replicator+ tworzy modele z materiałów: PLA i PLA Tough w czterech rozdzielczościach: 0,1 mm, 0,2 mm, 0,3 mm, 0,4 mm. W pracy również wykorzystuje oprogramowanie MakerBot Print. Cena drukarki 3D MakerBot Replicator+ w promocji to 9.800 PLN netto.

ZPrinter 450

Wielokolorowa maszyna do tworzenia modeli 3D w technologii CJP. ZPrinter 450 pozwala na tworzenie zaawansowanych prototypów i modeli z wyjątkową dokładnością. Maszyna drukuje z proszku High-performance composite i jest wyposażona w dwie głowice: jedną trójkolorową oraz jedną bezbarwną. Obszar roboczy wynosi 203 × 254 × 204 mm, rozdzielczość druku: 300 × 540 dpi. Drukowane obiekty powstają z szybkością od 2 do 4 warstw na minutę. Pracę z drukarką 3D ułatwiają oprogramowania: Z-Print i ZEdit. W sprzedaży jest dostępny używany, sprawny model drukarki 3D ZPrinter 450 – wymaga jedynie kalibracji. Promocyjna cena to 32.500 PLN netto.

Więcej szczegółów na: cadxpert.com.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w CadXpert