Coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie produkcji przyrostowej do swoich placówek. Druk 3D posiada szerokie spektrum zastosowań, pozwalając zredukować koszty wytwarzania oraz skrócić czas dostawy części. Firma CadXpert zaprasza na darmowe webinarium dotyczące nietypowych zastosowań druku 3D. 

W trakcie spotkania specjaliści CadXpert opowiedzą o możliwościach zastosowania druku 3D w firmach oraz przedstawią praktyczne możliwości drukarek 3D i materiałów do druku 3D. Przykłady, które zostaną omówione w trakcie webinarium są oparte na realizacjach firmy. 

Webinarium rozpocznie się od krótkiego przeglądu dostępnych technologii druku 3D oraz nowości z zakresu urządzeń i materiałów do druku 3D. Następnie omówione zostanie pięć praktycznych, nietypowych zastosowań drukarek 3D, m. in. produkcja prototypów zniczy dla huty szkła, komponentów do hełmów dla służb mundurowych czy modele wykonane dla kolejnictwa. Spotkanie zakończy się sesją pytań i odpowiedzi. 

Webinarium odbędzie się we wtorek 18 maja o godzinie 11.00. Zapisy na wydarzenie znajdują się w poniższym linku. 

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like