Lenso – dystrybutor rozwiązań metrologicznych firmy GOM, zaprasza na darmowy webinar „Urządzenia haptyczne w modelowaniu swobodnym – Geomagic Freeform”. Spotkanie online odbędzie się w przyszłą środę 30.06.2021 o godzinie 10.00. 

Lenso jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki GOM – czołowego producenta systemów pomiarowych na świecie. Firma organizuje wydarzenie online, podczas którego zaprezentuje możliwości modelowania swobodnego w oprogramowaniu Geomagic Freeform Plus, służącego do projektowania złożonych kształtów o strukturze organicznej. W trakcie webinarium zaprezentowane zostanie również urządzenie haptyczne Touch X – jest to sprzęt służący do przekazywania bodźców dotykowych pomiędzy rzeczywistymi obiektami a wirtualną rzeczywistością. Dzięki niemu można niejako „czuć” przedmioty w trakcie obróbki cyfrowej. Na spotkaniu specjaliści omówią sposób działania urządzenia oraz funkcje dostępne w oprogramowaniu Geomagic Freeform. 

Spotkanie rozpocznie się od krótkiego wprowadzenia w tematykę urządzeń haptycznych, czym są i jak działają? Specjaliści omówią obszary ich zastosowań, a następnie przedstawią możliwości oprogramowania Geomagics Freeform Plus na podstawie praktycznych przykładów modelowania. Webinar zakończy się sesją Q&A. 

Zarejestruj się na darmowy webinar

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like