Devil Design – znany i ceniony w społeczności RepRap producent materiałów do druku 3D, nawiązał bardzo prestiżową współpracę z TME – czołowym dystrybutorem komponentów elektronicznych i elektrotechnicznych w Europie. W ofercie firmy znalazło się aż 39 produktów Devil Design, w postaci ABS i PLA występujących w obydwu średnicach – 1,75 i 3 mm oraz wszystkich najpopularniejszych kolorach. Dzięki tej współpracy firma kierowana przez Marka Ryszkę, ma szansę trafić do praktycznie każdego zakątka świata, ponieważ nie ma kontynentu i kraju, do którego nie trafiałyby produkty oferowane przez TME.

TME, czyli Transfer Multisort Elektronik to firma o dużej renomie i długiej historii. Powstała w 1990 roku w Łodzi. Aktualnie jest jednym z największych europejskich dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia prawie 400 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych państwach. TME oferuje przeszło 137 000 komponentów elektronicznych od znanych, światowych producentów, które dystrybuuje do 116 krajów świata.

Devil Design to firma powstała w 2013 roku, która w początkowym okresie swojej działalności zajmowała się wyłącznie sprzedażą filamentów innych producentów. Od zeszłego roku zajmuje się produkcją własnych materiałów do druku 3D, a jej zakład produkcyjny znajduje się w Mikołowie /k. Katowic. Sukcesywnie poszerza również grono swoich dystrybutorów i resellerów. Historię firmy, jej filozofię oraz plany na przyszłość, możecie przeczytać w wywiadzie, jaki Marek Ryszka udzielił nam pod koniec zeszłego roku.

Generalnie to nie koniec tego typu informacji w kontekście Devil Design. Już wkrótce będziemy mieli okazję poinformować o zawarciu kolejnej współpracy dystrybucyjnej z dużą marką.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

2 Komentarze

  1. I to jest bardzo dobra nowina 🙂

  2. Może by tak jeszcze papier toaletowy? Lepiej, żeby TME zwiększyło ofertę urządzeń pomiarowych i innych komponentów związanych z elektroniką, nowoczesnym oświetleniem itp.,itp.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować