28 października 2015 na stadionie PGE Narodowy odbędzie się czternasta edycja spotkania użytkowników SOLIDWORKS pod szyldem DPS Forum 2015.

Poprzednie konferencje, dzięki licznym atrakcjom zapewnianym przez organizatorów, cieszyły się dużą popularnością i nie inaczej ma być tym razem. Podczas spotkania ma być zaprezentowana nowa edycja SOLIDWORKS 2016, a specjaliści z firmy DPS Software, organizatora spotkania, przedstawią nowości w oprogramowaniua i zademonstrują przykłady zastosowań nowej wersji. Zapowiadani są goście specjalni, prezentacje oraz stoiska wystawców z branży.

Wkrótce ruszyć ma rejestracja na wydarzenie. Organizator zachęca do zapisywania się na swój newsletter, dzięki czemu możliwe będzie otrzymanie informacji o wydarzeniu i wejściówek w promocyjnej cenie.

Więcej informacji na www.dps-software.pl/konferencja.

DPS Software Sp. z o.o., jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM wspomagających pracę projektantów, konstruktorów, technologów. Od ponad 18 lat firma skoncentrowana jest na wsparciu polskich przedsiębiorstw w zakresie oprogramowania do projektowania, wytwarzania, analiz inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją. Firma jest pierwszym w Polsce i największym autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo- powierzchniowego SOLIDWORKS. Portfolio firmy zawiera także oprogramowanie Alphacam, Surfcam, SolidCAM, CabinetVision, iMold, SWOOD, DraftSight. DPS Software Polska specjalizuje się w tworzeniu i wspieraniu środowiska pracy inżynierów w oparciu o rozwinięte Centra Kompetencyjne, Centrum Wsparcia Technicznego oraz Centrum Szkoleniowe. Firma DPS Software Sp. z o.o. wchodzi w strukturę niemieckiej grupy kapitałowej DPS Software GmbH.

Źródło: materiały prasowe

Adela Walczak
Specjalistka w dziedzinie szeroko pojętego Rapid Prototyping'u, kształciła się na kierunkach: Matematyka Stosowana, Product Design Engineering oraz Papiernictwo i Poligrafia. Jest aktualną wicemistrzynią Polski w Curlingu, w przeszłości reprezentowała kraj m.in. na Mistrzostwach Świata.

    Brak możliwości dodawania komenarzy

    Może cię również zainteresować

    Więcej w News