Integart – autoryzowany dystrybutor HP, w tym przemysłowych drukarek 3D drukujących w technologii Multi Jet Fusion, uruchamia specjalną akcję promocyjną. Do końca stycznia 2019 r. przy zakupie drukarek 3D HP Jet Fusion klienci będą mogli tego dokonać w leasingu 0%, co pozwoli zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Oferta promocyjna dotyczy modelu 4200/4210 z linii HP Jet Fusion 3D. W ramach transakcji nabywca może liczyć także na nabycie pakietu materiałów eksploatacyjnych w cenie promocyjnej. Szczegółowych informacji na temat akcji promocyjnej udzielają pracownicy działu 3D firmy Integart.

Technologia Multi Jet Fusion jest autorską technologią rozwijaną przez HP. Wg zapewnień producenta jest jedną z najszybszych metod drukowania przestrzennego ze wszystkich aktualnie obecnych na rynku – przewyższających pod tym względem m.in. SLS. W drukowaniu wykorzystuje sproszkowane tworzywa sztuczne, które są selektywnie sklejane i zgrzewane. Dedykowana stacja do post-processingu pozwala na szybkie i czyste pozbywanie się niespojonego proszku. HP twierdzi, że technologia idealnie sprawdza się w produkcji niskoseryjnej, gdzie liczba tworzonych detali oscyluje w granicach 30 tysięcy detali.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like