Drukarki 3D Kreator Motion w sklepach Komputronik

0

Sieć salonów komputerowych i sprzętu elektroniki użytkowej Komputronik, to jeden z prekursorów wprowadzania niskobudżetowych drukarek 3D do sprzedaży masowej w Polsce. Początki zainteresowania drukiem 3D przez firmę sięgają połowy 2013 roku, gdy do jej oferty trafiły urządzenia Omni3D. Od tamtej pory Komputronik cały czas poszerza i modyfikuje swoją ofertę w tym zakresie. Najnowszą pozycją w jej portfolio są drukarki 3DKreator w postaci najnowszych wersji Kreatorów Motion. Co ważne, urządzenia są dostępne fizycznie w wybranych salonach w Polsce!

Drukarki 3DKreatora są dostępne w ofercie Komputronika już od pewnego czasu, jednakże w tym tygodniu uruchomiono sprzedaż bezpośrednią w wybranych sklepach. Co więcej, w salonie Komputronik Megastore zlokalizowanym w C.H. Plaza przy ul. Kaspra Drużbickiego 2 w Poznaniu uruchomiono dedykowane stoisko handlowe 3DKreatora, gdzie można zobaczyć w akcji drukarkę 3D Kreator Motion oraz dokonać jej zakupu wraz z filamentami.

Końcówka bieżącego roku jest niezwykle pracowita dla 3DKreatora, który oprócz dopięcia kilku istotnych umów reselerskich i dystrybutorskich wprowadził szereg zmian w swoim flagowym urządzeniu Kreator Motion oraz wprowadził do sprzedaży własną linię filamentów. Jeśli chodzi o kwestie handlowe, to oprócz umowy z Komputronikiem oraz kilkoma mniejszymi resellerami, firma została autoryzowanym resellerem skanerów 3D DAVID na Polskę. Jeśli chodzi o filamenty, to oprócz tradycyjnego ABS i PLA, znajdziemy tam szereg innych tworzyw jak nylon, transparentny PET-G, materiały elastyczne czy kompozyt PLA i drewna.

Kreator Motion 03

Źródło: www.3dkreator.com

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.