OMNI3D – poznański producent drukarek 3D rozwija sieć sprzedaży na rynkach zagranicznych. Firma podpisała umowy z kolejnymi 6 partnerami. Flagowa drukarka 3D firmy – Factory 2.0 Production System, jest obecnie dostępna łącznie w 13 krajach: Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Rosji, w Indiach oraz w Australii i Nowej Zelandii.

Ekspansja OMNI3D na inne rynki to naturalny proces w rozwoju firmy. Podczas międzynarodowych targów druku 3D w 2016 roku – TCT Show w Birmingham i formnext we Frankfurcie nad Menem urządzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem odwiedzających co zaowocowało m.in. nawiązaniem szeregu nowych relacji biznesowych. Ponadto, drukarka 3D otrzymuje bardzo dobre opinie od klientów, którzy zakupili sprzęt w ciągu ostatniego roku.

OMNI3D planuje dalszy rozwój swojej sieci sprzedaży w 2017 roku.

OMNI3D to polski producent przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF (fused filament fabrication), działający w kraju i za granicą od 2013 roku. Firma oferuje usługi doradcze w zakresie wdrażania technologii druku 3D w przemyśle, usługi serwisowe, szkolenia oraz druk 3D na zlecenie. Do grona klientów należą firmy posiadające linie produkcyjne, usługodawcy, a także projektanci czy architekci.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować