Liczba krajów, w których dostępne są rozwiązania VSHAPER poszerza się. Na bazie umowy podpisanej z nowym dystrybutorem firma VSHAPER będzie oferowała swoje rozwiązania z zakresu druku 3D w Niemczech, czyli państwie o perspektywicznym i wysoko zaawansowanym technologicznie rynku.

Do międzynarodowego grona dystrybutorów rozwiązań od VSHAPER dołączył nowy partner – firma 3D Industrie GmbH, która od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych na rynki niemieckojęzyczne. W swojej ofercie posiadają nie tylko przemysłowe drukarki 3D VSHAPER, ale również filamenty oraz oprogramowanie. Firma pośredniczy w dostarczaniu tych rozwiązań dla przemysłu, co znajduje odzwierciedlenie w ofercie producenta.

Rynek niemiecki to kolejny kierunek ekspansji rozwiązań oferowanym przez firmę VSHAPER. W ostatnim czasie grono dystrybutorów zostało rozszerzone o firmy, m.in. z Danii – firma CADSYS Scandinavia, oraz Hiszpanii – 3Dvisual.

“Niemcy to jedno z nielicznych Państw w Europie, w którym nakład na badania i rozwój stanowi ponad 3% PKB. W tym kraju w pełni świadomie tworzy się, wykorzystuje oraz udoskonala zaawansowane technologie. Pragniemy tworzyć i rozwijać rynek wytwarzania addytywnego z pionierami branży, dla których innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój są filarami podejmowanych działań”

Tomasz Szymański, prezes i założyciel VSHAPER

Grafika przewodnia: przedstawiciele firm Vshaper oraz 3D Industrie GmbH

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować