Informacje branżowe

Drukarki 3D VSHAPER na Forum Europa-Ukraina 2017

27 stycznia 2017 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego rozpocznie się Forum Europa-Ukraina – jedno z kluczowych wydarzeń organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich. W spotkaniu weźmie udział ponad 500 uczestników z Ukrainy, UE, Rosji, krajów sąsiedzkich i USA – przedstawicieli rządów, dyplomacji, instytucji unijnych, organizacji międzynarodowych i biznesu. Dziesiąta edycja Forum to również okazja do zaprezentowania polskich innowacyjnych projektów – wśród, których znajdą się drukarki 3D VSHAPER.

Głównym tematem dziesiątego już Forum będzie kwestia modernizacji i rozwoju potencjału Ukrainy oraz kierunek i tempo przeprowadzanych reform. X Forum Europa-Ukraina odbędzie się pod hasłem “Szanse, których nie można stracić“. Debaty skoncentrują się na kluczowych kwestiach potencjału gospodarczego Ukrainy, jej bezpieczeństwa energetycznego, stosunków z innymi krajami, możliwościach rozwoju regionów oraz współpracy z partnerami z Polski i innych państw europejskich.

Forum Europa-Ukraina, będzie doskonałą okazją do rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Negocjujemy obecnie warunki współpracy z firmami zainteresowanymi oferowaniem naszych urządzeń w krajach Europy Zachodniej. Nasze rozwiązania cieszą się ponadto uznaniem firm produkcyjnych z Ukrainy, Litwy i Rosji. Nasz udział w Forum Europa-Ukraina to krok w kierunku rynku wschodniego” – komentuje Tomasz Szymański, Prezes Zarządu Verashape.

Podczas 2 dni Forum odbędzie się ponad 30 paneli dyskusyjnych, poświęconych zagadnieniom gospodarczym, politycznym i społecznym. W trakcie sesji plenarnych kluczowi decydenci będą rozmawiać o współpracy gospodarczej i politycznej Ukrainy i krajów europejskich.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować