W dniach 7-9 marca 2017 r. w holenderskim Veldhoven, odbędzie się siódma edycja targów RapidPro. Wydarzenie to urosło do rangi największych i najważniejszych targów branży prototypowania i produkcji małoseryjnej w Europie. Podczas tegorocznego spotkania firma Vekashape – holenderski reseller drukarek 3D VSHAPER, zaprezentuje m.in. VSHAPER ONE Pro – urządzenie dedykowane do tworzenia wydruków w wysokich temperaturach.

Uczestnicy holenderskich targów zapoznają się z procesem powstawania wydruków 3D – od tworzenia koncepcji w oprogramowaniu klasy CAD – do gotowych produktów tworzonych z wykorzystaniem technologii przyrostowych. Będą mogli również uczestniczyć w wykładach specjalistów z branży.

Podczas targów RapidPro zaprezentujemy rozwiązania druku 3D, które cieszą się szczególnym uznaniem naszych Klientów. Drukarka VSHAPER ONE Pro, którą pokażemy z pewnością zainteresuje tych, którzy poszukują urządzenia drukującego w wysokich temperaturach. Liczymy również na owocne rozmowy dot. oprogramowania SOFTSHAPER” – mówi Honorata Mirańska Verbunt z Vekashape.

Rozwiązania VSHAPER zaprezentowane zostaną na stoisku nr 20. Więcej informacji o targach na stronie: www.rapidpro.nl.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować