Verashape – producent drukarek 3D VSHAPER, podpisał umowę o współpracy z holenderską firmą Vekashape. W ramach współpracy Vekashape oferować będzie rozwiązania polskiego producenta drukarek 3D na tamtejszym rynku.

Aktualnie Verashape poświęca dużo energii na rozwój sieci sprzedaży drukarek 3D, prowadząc rozmowy z potencjalnymi resellerami zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Firmy rozpoczynające przygodę z drukiem 3D w kanale partnerskim VSHAPER, mogą liczyć na szkolenia produktowe i wsparcie merytoryczne na każdym etapie procesu sprzedaży.

Współpraca z Vekashape daje nam możliwość popularyzowania i oferowania naszych rozwiązań na rynku holenderskim, uznawanym powszechnie za europejskie centrum rozwoju technologii druku 3D. To właśnie w Holandii rozwinęła się technologia druku 3D i do dzisiaj rynek ten stanowi inspirację dla społeczności skupionej wokół drukowania przestrzennego” – mówi Tomasz Szymański, producent drukarek 3D VSHAPER.

vekashape_vshaper

Tomasz Szymański – Verashape i Honorata Verbunt-Mirańska – Vekashape

 

 

Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców w Holandii uruchomił holenderską wersję językową swojej strony internetowej – www.vshaper.com.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować