Od 26. lipca w ofercie get3D można znaleźć dwa nowe zestawy akcesoriów do Ultimakera. Pierwszy to Ultimaker 2GO Backpack – czyli specjalnie szelki do noszenia drukarki 2 Go jak plecaka, drugi to Ultimaker 2+ Maintenance Kit – zestaw 17 części zamiennych do drukarek 3D.

Ultimaker 2GO Backpack służy do przenoszenia urządzenia na zasadzie plecaka. Zestaw jest wyposażony w schowki na dodatkowe narzędzia. Ze względu na swoją konstrukcję pozwala na bezpieczny transport zarówno rowerem jak i w czasie lotu samolotem.

Do 10. października 2016 Ultimaker 2Go Backpack będzie dodawany gratis do każdej kupionej drukarki 3D Ultimaker 2Go. Po tym terminie jego cena detaliczna będzie wynosiła 330 PLN brutto.

Ultimaker-2-Go-backpack-51

Kolejnym nowym produktem jest zestaw konserwacyjny Ultimaker 2+ Maintenance Kit. Składa się on z siedemnastu różnych elementów potrzebnych do naprawy sprzętu Ultimaker 2+ oraz Ultimaker 2 Extended+.

Maintenance Kit Ultimaker 2

get3D jest czołowym dystrybutorem niskobudżetowych drukarek 3D i filamentów w Polsce. Na początku lipca otrzymał status Sales Partnera firmy Ultimaker, której jest przedstawicielem na terenie naszego kraju.

Szczegóły oferty są dostępne na stronie dystrybutora: www.get3d.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

1 Komentarz

  1. No cóż, ten plecak jest nieziemski 😉 jak już się przeprowadzę do Amsterdamu to sobie taki kupie, i będę jeździła jak leming na rowerze nie patrząc na nic dookoła z drukarką na plecach

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować