DWS Systems – czołowy producent drukarek 3D typu SLA, ogłosił promocję “trade-in” na urządzenia XFAB 2500HD oraz XFAB 2500PD. Każdy użytkownik, który odda stary, dowolny działający model niemal dowolnej drukarki 3D (działających w technologiach FDM, SLA, DLP i LCD) lub frezarkę do modeli dentystycznych, otrzyma 3850 € rabatu przy zakupie nowego urządzenia objętego promocją. Wymiana maszyny pozwala zakupić sprzęt warty blisko 10.000 € za kwotę 6000 €! Promocja obowiązuje od 14 kwietnia do 14 lipca 2018 r.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami promocji (m.in. wykazem urządzeń, które mogą podlegać wymianie) zapraszamy do kontaktu z oficjalnym dystrybutorem maszyn DWS w Polsce – MTT Polska.

Drukarki 3D z serii XFAB 2500 są wyposażone w nowy system sterowania galwanometrem, który pozwala na dużo dokładniejsze odwzorowanie szczegółów drukowanego modelu. Rozbudowana kontrola sterownika FICTOR daje możliwość regulacji warstwy od 10 do 100 mikrometrów. Do każdej maszyny z serii dodano także profesjonalne żywice do odlewu bezpośredniego lub do obrazowania modeli stomatologicznych. Wszystkie drukarki serii 2500 są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Seria XFAB to nie jedyne drukarki 3D DWS objęte promocją. W tym samym terminie specjalną ofertą objęte zostały również przemysłowe maszyny z serii 028 i 029 – przy zakupie jednej z tych maszyn producent oferuje dożywotnią gwarancję na laser.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować