EOS North America, spółka córka należąca do EOS – jednego z największych producentów przemysłowych drukarek 3D typu SLS i DMLS, otworzy kolejne Centrum Innowacji AM, zlokalizowane w Los Angeles/Long Beach w Południowej Kalifornii, w USA. Centrum zapewni szkolenia, pomoc inżynieryjną i pełną obsługę klientów w zakresie wytwarzania addytywnego.

Nowe Centrum Innowacji Zachodniego Wybrzeża będzie wspierać klientów EOS za pośrednictwem zespołu inżynierów aplikacji i techników serwisowych oraz innych zasobów pomocy technicznej. Będzie obejmować też niektóre z najnowszych technologii druku 3D firmy EOS z metalu i polimerów, w tym niestandardowe maszyny firmy AMCM oraz prezentować przedpremierowe systemy i oprogramowanie.

Szkolenie i edukacja klientów, opracowywanie aplikacji, tworzenie wzorców i strategia produkcyjna to kluczowe elementy tworzenia udanych programów wytwarzania przyrostowego, na których skupi się nowe Centrum Innowacji EOS. Firma przewiduje otwarcie Centrum wczesną jesienią 2022 roku.

Źródło: www.eos.info

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like