Evatronix, firma działająca na rynku już od prawie 30 lat, sukcesywnie wdraża innowacyjne technologie w szerokim spektrum obszarów nowoczesnej produkcji, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i wdrażania układów elektronicznych, rozwiązań CAD / CAM. Co więcej, przedsiębiorstwo zajmuje się równocześnie produkcją profesjonalnych skanerów 3D pod marką eviXscan 3D.

W ramach zacieśnienia współpracy z 3D Systems, gigantem branży druku przestrzennego firmy wprowadzają na rynek nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości.

Adam Morawiec, wiceprezes ds. Rozwoju Evatronix, uzasadnia, że opracowanie i wprowadzenie na rynek nowoczesnego narzędzia do kontroli jakości jest odpowiedzią na potrzeby klientów czyli firm z branży inżynieryjnej. Dla przedsiębiorstwa jest to kolejny krok w rozwoju oferty skanerów eviXscan 3D, co wpisuje się w filozofię Evatronix czyli zapewnienie profesjonalnego wsparcia inżynierom połączone z sukcesywnym rozwojem nowych technologii.

Stworzone w kooperacji rozwiązanie dedykowane kontroli jakości jest dostępne w dwóch wariantach:

  • pierwszy, stworzony z myślą o zaawansowanych technologicznie pomiarach obejmuje skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro i oprogramowanie Geomagic® Control X™,
  • drugi przeznaczony dla mniej wymagających, jednak również dokładnych i precyzyjnych pomiarów: skaner eviXscan 3D Heavy Duty Optima wraz z oprogramowaniem Geomagic® Control X™.

Gina Strickland, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży 3D Systems, tłumaczy, że wybór  Evatronix jako partnera w Polsce podyktowany został m.in. ogromnym doświadczeniem firmy w projektowaniu i sprzedaży profesjonalnych skanerów 3D – eviXscan 3D – przeznaczonych do precyzyjnej kontroli jakości.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w Evatronix