ExOne

ExOne

DANE FIRMY:

Colmex
ul. Kościuszki 1C
44-100 Gliwice
Polska

Telefon: (+48) 601 755 977

Email[email protected]
WWW: www.colmex.pl/oferta/kat/exone.html 
WWW: http://www.exone.com

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

ExOne, wiodący dostawca przemysłowego druku 3D z piasku i metalu od pojedynczych projektów po produkcję seryjną. Nasze urządzenia druku przestrzennego wspierają  klientów przemysłowych w wielu segmentach, w tym produkcji pomp, przemyśle samochodowym, lotniczym i dostawców energii. Specjalizujemy się w drukowaniu 3D z piasku i metalu za pomocą technologii Binder Jetting stosując różne spoiwa, typy piasków oraz proszki metaliczne.

Piaskowe wydruki 3D to nic innego jak formy i rdzenie odlewnicze, które znajdują zastosowanie w skomplikowanych projektach oraz prototypowaniu jak i w przypadku dużych odlewów lub produkcji seryjnej. Nasze maszyny pracują od parunastu lat na cały świecie, a doświadczony zespół wspiera klientów na każdym etapie produkcji.

Druk 3D z metalu opiera się również na technologii Binder Jetting i pozwala uzyskać obiekty, których wykonanie metodami klasycznymi (odlew, obróbka mechaniczna) jest niemożliwe.
ExOne jest reprezentowane w Polsce przez firmę Colmex. OFERTA

Oprócz sprzedaży maszyn firmy ExOne,  oferuje również usługi produkcyjne rdzeni piaskowych i form odlewniczych (druk 3D z piasku) oraz gotowych elementów metalowych (druk 3D z metalu). W celu uzyskania oferty na wydruk skontaktuj się z firmą Colmex.

OFERTA:

Drukarka 3D ( druk z pisaku)

Drukarka 3D ( druk z metalu)

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w ExOne