TYTAN 3D – marka stworzona przez Janusza Wójcika i Pawła Rokitę z FabLabu Kielce, dała się poznać przy okazji premiery Goliata – w pełni aluminiowego extrudera do drukarek 3D, występującego w dwóch wariantach: j-head i Bowden. Na temat extrudera jako pierwszy artykuł zamieścił serwis Centrum Druku 3D, niedługo później informacja trafiła również na łamy jednego z największych serwisów poświęconych technologii druku 3D na świecie – 3ders.org. To jednak nie koniec zainteresowania zagranicznych mediów Goliatem – wkrótce z Januszem i Pawłem skontaktowały się kolejne serwisy, które dopytywały zarówno o extruder jak i wstępnie zajawioną przez Centrum Druku 3D autorską deltę do druku 3D z ceramiki.

Z TYTANEM 3D kontaktowali się redaktorzy Fabbaloo i 3D Print, którym Janusz i Paweł udzielili krótkich wywiadów, publikacje na temat extrudera i delty zamieściły również serwisy Engineering, Microfabricator.

Goliat 02

Najważniejsze publikacje na temat extrudera:

Zainteresowanie zagranicznych mediów Goliatem bardzo cieszy, tym bardziej, iż Janusz z Pawłem planują wkrótce podjąć kolejne kroki w celu spopularyzowania swojego extrudera na świecie.

Źródło: www.tytan3d.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like