Stratasys to jedna z najdłużej działających firm w branży technologii addytywnych. Swoje urządzenia dedykują zarówno dla świata przemysłu jak i małych i średnich przedsiębiorstw, oferując profesjonalne urządzenia do druku 3D.

Producent w swojej ofercie posiada linię drukarek 3D F123, tworzonych z myślą o firmach, które nie mogą pozwolić sobie na przemysłowe systemy wytwórcze, a chcą wdrożyć addytywne metody wytwórcze. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby ich obsługa była jak najbardziej intuicyjna i łatwa nawet dla początkujących użytkowników technologii.

Drukarki 3D z linii F123 to urządzenia plug-and-play, wyposażone w system automatycznej kalibracji oraz prosty system wymiany materiałów. Sprawia to, że praca z drukarką 3D jest prosta i czysta, przez co urządzenie może pracować zarówno w standardzie biurowym czy domu.

F120 to najmniejsze urządzenie z tej serii, wymiary obszaru roboczego to 254 x 254 x 254 mm. Daje możliwość druku z dwóch materiałów, podstawowego i podporowego, o dokładności druku elementów na poziomie 0,20 mm. Szacunkowa grubość drukowanej 3D warstwy to 0,78 -0,33 mm, w zależności od ustawień wytwarzania.

Urządzenie pozwala na druk 3D z materiałów ABS-M30™, ASA oraz tworzywa podporowego SR-30 Support material. Co więcej, posiada specjalny tryb druku 3D projektów koncepcyjnych, w ramach którego zużywa o połowę więcej materiału, bez uszczerbku na jakości i dokładności drukowanych 3D elementów.

Nie ma także konieczności ręcznego eksportu plików do STL – GrabCAD Print przesyła je automatycznie do urządzenia drogą internetową, bez koneicznosci korzystania z kart SD czy innych nośników pamięci.

CENA: 46 910,60 PLN netto (57 700,00 PLN brutto)

Aby otrzymać dostęp do szczegółowej specyfikacji, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym dystrybutora.

Brak możliwości dodawania komenarzy