Stratasys to jedna z najdłużej działających firm w branży technologii addytywnych. Swoje urządzenia dedykują zarówno dla świata przemysłu jak i małych i średnich przedsiębiorstw, oferując profesjonalne urządzenia do druku 3D.

Producent w swojej ofercie posiada linię drukarek 3D F123, tworzonych z myślą o firmach, które nie mogą pozwolić sobie na przemysłowe systemy wytwórcze, a chcą wdrożyć addytywne metody wytwórcze. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby ich obsługa była jak najbardziej intuicyjna i łatwa nawet dla początkujących użytkowników technologii.

Drukarki 3D z linii F123 to urządzenia plug-and-play, wyposażone w system automatycznej kalibracji oraz prosty system wymiany materiałów. Sprawia to, że praca z drukarką 3D jest prosta i czysta, przez co urządzenie może pracować zarówno w standardzie biurowym czy domu.

F270 to system produkcyjny od Stratasys, który łączy profesjonalną jakość druku 3D z desktopową formą. Zamknięta komora robocza, kolorowy panel dotykowy i system automatycznej kalibracji sprawiają, że urządzenie jest proste w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników. Przystosowana do pracy w standardzie biurowym.

Drukarka 3D jest skorelowana z oprogramowaniem GrabCAD – pliki do druku 3D przesyłane są bezprzewodowo bez konieczności korzystania z nośników pamięci. Urządzenie znajdzie zastosowanie zarówno w szybkim prototypowaniu, jak i w tworzeniu funkcjonalnych modeli o wysokiej dokładność.

Stratasys F270 posiada obszar roboczy o wymiarach 305 x 254 x 305 mm. Wyposażony w miejsce na cztery szpule i daje możliwość druku 3D z dwóch materiałów i pozwala na korzystanie z następujących filamentów:

  • PLA,
  • ABS-M30,
  • ASA
  • QSR (podporowy)
  • TPU

CENA: 126 016,26 PLN netto (155 000,00 PLN brutto)

Aby otrzymać dostęp do szczegółowej specyfikacji, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym dystrybutora.

Brak możliwości dodawania komenarzy