Stratasys to jedna z najdłużej działających firm w branży technologii addytywnych. Swoje urządzenia dedykują zarówno dla świata przemysłu jak i małych i średnich przedsiębiorstw, oferując profesjonalne urządzenia do druku 3D.

Producent w swojej ofercie posiada linię drukarek 3D F123, tworzonych z myślą o firmach, które nie mogą pozwolić sobie na przemysłowe systemy wytwórcze, a chcą wdrożyć addytywne metody wytwórcze. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby ich obsługa była jak najbardziej intuicyjna i łatwa nawet dla początkujących użytkowników technologii.

Drukarki 3D z linii F123 to urządzenia plug-and-play, wyposażone w system automatycznej kalibracji oraz prosty system wymiany materiałów. Sprawia to, że praca z drukarką 3D jest prosta i czysta, przez co urządzenie może pracować zarówno w standardzie biurowym czy domu.

F370 to największe urządzenie z serii F123. Jego obszar roboczy charakteryzują wymiary 355 x 254 x 355 mm. Jednocześnie, pozwala drukować 3D z największej liczby materiałów:

  • TPU,
  • ABS,
  • PLA,
  • ASA,
  • PC-ABS,
  • Diran 410MF07,
  • ABS-ESD7

Urządzenie wyposażone jest w komorę, pozwalającą na załadunek czterech szpul materiału, co znacznie optymalizuje pracę z urządzeniem i oszczędza czas potrzebny na wymianę materiału eksploatacyjnego. Dodatkowo urządzenie jest proste w obsłudze i nie wymaga wykwalifikowanego operatora. Obsługa odbywa się przez kolory, dotykowy ekran, a menu dostępne w wielu językach.

Drukarka 3D jest skorelowana z oprogramowaniem GrabCAD – pliki do druku 3D przesyłane są bezprzewodowo bez konieczności korzystania z nośników pamięci.

CENA: 168 292,68 PLN netto (207 000,00 PLN brutto)

Aby otrzymać dostęp do szczegółowej specyfikacji, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym dystrybutora.

Brak możliwości dodawania komenarzy