F3D FILAMENT

F3D FILAMENT

OPIS FIRMY:

Finnotech Sp. z o.o.
ul. Kolista 25
40-486 Katowice
Polska

Telefon: (+48) 606 140 096
Telefon: (+48) 690 512 778

Email[email protected]
WWWwww.f3dfilament.com

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

F3DFILAMENT.COM to integralna część firmy Future Innovative Technologies Sp. z o.o., która powstała z pasji i zamiłowania do druku 3d. Aby sprostać potrzebom obecnego rynku druku 3d dostarczamy materiały o jak najwyższej jakości. Na naszą wiedzę i doświadczenie składają się wielomiesięczne badania i testy różnych gatunków surowców oraz ciągła współpraca z producentami drukarek 3d. Przy tworzeniu nowych rodzajów filamentów opieramy się o najlepsze dostępne na rynku granulaty renomowanych dystrybutorów polimerów, barwników oraz modyfikatorów cieszących się nienaganną opinią Klientów. Obszerna wiedza z zakresu druku 3d pozwoliła nam wejść na rynek nie tylko polski ale także zagraniczny. 

Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania różnych norm (w zależności od materiału i zastosowania) dzięki czemu posiadają niezbędne certyfikaty. W naszej ofercie znaleźć można materiały takie jak: PLA, ABS, ASA, BIOFLEX, PET-G, PMMA, NYLON, BubbleGlass, PC, HIPS, filament czyszczący ekstruder drukarki 3d oraz wiele innych materiałów technicznych. Praktycznie każdy materiał znajdujący się w naszej ofercie występuje w bogatej gamie kolorystycznej oraz dostępny jest w dwóch rozmiarach: 1,75mm i 2,85mm. 

W swojej codziennej działalności nie tylko oferujemy najlepsze filamenty ale także wymieniamy się doświadczeniem z innymi użytkownikami drukarek 3d oraz studentami uczelni technicznych. Zawsze służymy dobrą radą oraz zaangażowaniem w prowadzone projekty. 

Każdy projekt jest dla nas nowym doświadczeniem do którego podchodzimy z pełną pasją oraz poświęceniem. Codzienne wyzwania jakie podejmujemy w świecie druku 3d umacniają nas w przekonaniu, że to co robimy – robimy dobrze. 

OFERTA:

100% SATYSFAKCJI

Dla pełnego zadowolenia Naszych Klientów dostarczamy Filamenty wykonane z najlepszych dostępnych granulatów na rynku tworzyw sztucznych. Filament dostępny wymiarach 1,75mm, 2,85mm i 3mm w tolerancji wymiaru +-0,03mm.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Korzystając z Naszego wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy Naszych technologów opracowaliśmy Filamenty najlepszej jakości, przy zachowaniu jak najwyższej tolerancji wymiarowej obecnie dostępnych Filamentów. Nasi eksperci stale rozwijają gamę Naszych Filamentów.

DYSTRYBUTORZY

Oferujemy również dedykowane produkty dla Dystrybutorów oraz Producentów drukarek 3d przy określonej ilości zamawianego Filamentu. Oferty indywidualne w zależności od wolumenu miesięcznego dostarczane w spersonalizowanych opakowaniach, etykietach z indywidualnym LOGO.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w F3D FILAMENT