Farsoon Technologies ogłosiło, że rozszerza strategiczną współpracę z Siemens Ltd. Współpraca rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy firmy podpisały umowę w celu stworzenia ram dla przemysłowych rozwiązań z zakresu druku 3D. W maju 2023 roku przedstawiciele firm spotkali się aby zacieśnić współpracę.

Zespół R&D Siemens i Farsoon będzie kontynuować integrację oprogramowania Siemens NX na otwartych platformach Farsoon do druku 3D z metalu i polimerów, aby oferować kompleksowe rozwiązania maszynowo-programowe skierowane na projekty na skalę produkcyjną. Obie strony zamierzają zwiększyć zastosowanie rozwiązań Siemens w dziedzinie automatyzacji i napędów w drukarkach 3D Farsoon, z priorytetowym uwzględnieniem rozwiązań Siemens przy wyborze dla przyszłego rozwoju i produkcji maszyn Farsoon.

Siemens zaoferuje użytkownikom drukarek 3D Farsoon wysokowydajne i uproszczone rozwiązania automatyzacji fabryk "od projektu do produkcji" dzięki swojej wiedzy specjalistycznej w zakresie cyfrowego przemysłu. Użytkownicy Farsoon mogą skorzystać z usług finansowych Siemens, które oferują kreatywne rozwiązania zakupowe dostosowane do budżetu, umożliwiając łatwy dostęp do najnowszej technologii dla przyszłego sukcesu.

"Siemens, jako lider branży w zakresie rozwiązań do automatyzacji i produkcji oprogramowania/sprzętu, jest kluczowym partnerem dla Farsoon Technologies, w ramach prac nad zwiększeniem adopcji technologii przyrostowej na dużą skalę," powiedział dr Xu Xiaoshu, założyciel i dyrektor generalny Farsoon. "Jako długoletni partner Siemens, jesteśmy podekscytowani, że możemy zwiększyć zakres i tempo współpracy w przyszłych produktach i rozwiązaniach i z niecierpliwością czekam na ścisłą współpracę między naszymi dwiema firmami."

Dr Karsten Heuser - wiceprezes Siemens ds. wytwarzania przyrostowego, dodał: "Farsoon i Siemens mają długą historię współpracy. Nasi koledzy w USA i Chinach mają wiele pozytywnych uwag na temat maszyn Farsoon. W przyszłości zobaczymy bardziej zaawansowaną współpracę obu firm i więcej integracji Siemens na maszynach Farsoon."

Źródło: www.farsoon-gl.com

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like