Felix 2.0 oficjalnie w Polsce!

18

Get3D.pl, łódzka firma kierowana przez Adama Kozubowicza nie zwalnia tempa. Niespełna 3 tygodnie temu informowaliśmy, iż uruchomiła dystrybucję RepRapPro, drukarek 3D sygnowanych przez samego Adriana Bowyera, a dziś możemy oficjalnie poinformować, o kolejnej pozycji w ofercie. Felix 2.o to trzeci obok Ultimakera i Leapfroga najbardziej znany producent drukarek 3D z Holandii. Wyróżnia się charakterystyczną, otwartą konstrukcją i stosunkowo dużym obszarem zadruku. W ofercie Get3D drukarka będzie występować w dwóch wariantach: jako w pełni złożona i jako zestaw do samodzielnego montażu.

Źródło: www.get3d.pl

Źródło: www.get3d.pl

Felix 2.0 to ostatnia wersja tej drukarki 3D. W porównaniu z poprzednimi wersjami jest szybsza i dokładniejsza. Posiada w standardzie podgrzewany stół i jest bardziej cicha podczas pracy. Dostępna jest na zamówienie, aktualny czas realizacji wynosi 2 – 4 tygodnie od daty zaksięgowania płatności na koncie dystrybutora. Dostępna jest  zarówno na stronie sklepu jak i nowo uruchomionej, dedykowanej stronie internetowej www.felixprinters.pl.

Ceny drukarek 3D kształtują się w następujący sposób:

  • zestaw do samodzielnego montażu: 4 544 PLN netto / 5 590 PLN brutto
  • wersja złożona: 6 333 PLN netto / 7 790 PLN brutto.

Drukarki dostępne są w dwóch dodatkowych opcjach: z panelem LCD lub bez. Za panel należy dopłacić 260 PLN netto / 320 PLN brutto. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną drukarki 3D w naszym zestawieniu.

To nad czym wszyscy teraz się zastanawiają, to jak z tą informacją czuje się Omni3D, którego RapCraft 1.3 różni się od Felixa najbardziej nazwą? Różnica w cenie pomiędzy obydwoma modelami wynosi jedynie ok. 700 PLN na korzyść Poznania. Mamy nadzieję wkrótce poznać oficjalne stanowisko Omni3D w tej sprawie.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.