FindTheBest.com to serwis internetowy zajmujący się porównywaniem wszelkiego rodzaju i typu sprzętu i produktów. Znajdują się tam również opisy i recenzje prezentowanych urządzeń. Od niedawna w serwisie pojawiła się nowa kategoria w postaci drukarek 3D. W serwisie znajdziemy listę ponad 30 maszyn, wraz z podstawowymi parametrami technicznymi. Drukarki mogą być filtrowane ze względu na cenę, stosowaną technologię druku, ilość głowic drukujących oraz rozmiaru drukowanej warstwy.

Lista drukarek zawiera wszystkie najważniejsze informacje, niezwykle pomocne przy wyborze zakupu nowego urządzenia. Z drugiej jednak strony brakuje takich informacji jak zakres oferowanych usług przez producenta, kosztów stosowanych przez nie materiałów eksploatacyjnych czy informacji nt. społeczności wspierających dane urządzenie.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like