FIS-KOMP to istniejąca od 1996 roku firma, specjalizująca się w sprzedaży i serwisowaniu profesjonalnych drukarek atramentowych i laserowych oraz skanerów. Od 2006 roku jest autoryzowanym centrum serwisowym Canon, posiadając pięć punktów w Polsce. Od blisko dwóch lat firma działa również w segmencie drukarek 3D, będąc m.in. autoryzowanym resellerem Zortraxa, a od tego roku również Spectrum Filaments. Teraz portfolio firmy powiększa się o kolejną znaną na rynku polskim markę – krakowskiego 3DKreatora.

Umowa resellerska została podpisana z końcem listopada. Na jej mocy, FISK-KOMP zapewni sprzedaż drukarek 3D Kreator Motion za pomocą wszystkich podległych firmie kanałów sprzedaży oraz wprowadzi potencjalnych klientów w specyfikę pracy z tym urządzeniem oferując fachowe wsparcie techniczne. Zgodnie z polityką 3DKreatora, serwis drukarek 3D leży po stronie producenta.

W związku z tym wydarzeniem, do końca bieżącego roku, każdy klient FIS-KOMP, który zdecyduje się na zakup drukarek 3D Kreator Motion lub Zortrax M200 otrzyma w pakiecie dwie szpule wybranego filamentu! Szczegóły na stronie: www.fiskomp.pl.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w Fis-Komp