Desktopowe Drukarki 3D

Formlabs rozpoczyna dystrybucję pierwszych drukarek The Form 1

Formlabs – twórcy pierwszej desktopowej drukarki 3D wykorzystującej w druku żywicę i druk stereolitograficzny, rozpoczęło dystrybucję pierwszych egzemplarzy. Zgodnie z deklaracjami poczynionymi podczas słynnego projektu na Kickstarterze, w pierwszej kolejności drukarki otrzymają osoby które wsparły firmę finansowo. Formlabs wystawił na swoim oficjalnym blogu zdjęcia pierwszych szczęśliwych użytkowników tego niezwykłego urządzenia.

Źródło: www.formlabs.com/blogs/blog

Źródło: www.formlabs.com/blogs/blog

Wkrótce rozpocznie się pełna sprzedaż i dystrybucja pierwszych 1000 egzemplarzy drukarki. Specjalnie dla początkujących, została uruchomiona specjalna strona internetowa: www.support.formlabs.com, na której znajdują się wszystkie instrukcje, FAQ oraz Tips&Tricks dotyczące użytkowania drukarki w pierwszych dniach od momentu jej uruchomienia. Nie pozostaje zatem nic innego jak czekać na pierwsze recenzje użytkowników, na podstawie których będzie wiadomo czy ta jedna z najbardziej oczekiwanych pozycji na rynku drukarek 3D stanie się absolutnym hitem, zmieniającym jego oblicze, czy też okaże się, że całe wcześniejsze zamieszanie to hype…?

Źródło: www.formlabs.com/blogs/blog

Źródło: www.formlabs.com/blogs/blog

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować