Formnext to jedno z największych wydarzeń w branży druku 3D. W zeszłym roku, podobnie jak inne eventy, odbyło się całkowicie online. W trakcie wydarzenia uczestnicy z całego świata mogli zgromadzić się w wirtualnym miejscu. Niemniej jednak organizatorzy doskonale zdają sobie sprawę, że wydarzenia online nie mogą zastąpić prawdziwego kontaktu face to face. Dlatego tegoroczna edycja Formnext ma odbyć się w systemie hybrydowym. 

Konferencja Formnext 2021 będzie składała się z dwóch części: tradycyjnej konferencji oraz wydarzenia online. Wydarzenie w konwencjonalnej formie odbędzie się od 16 do 19 listopada 2021 we Frankfurcie, natomiast wersja online będzie stanowić jej uzupełnienie. Formnext Digital Days będzie trwało od 30 listopada do 1 grudnia 2021. Cyfrowa wersja wydarzenia pozwoli na uczestnictwo ludziom, którzy z przyczyn pandemicznych nie byli w stanie dotrzeć do Frankfurtu. 

Z powodu pandemii i dynamicznie zmieniającej się sytuacji na świecie, organizatorzy Formnext zapewniają wystawcom wiele opcji planowania i rezerwacji miejsc, w tym atrakcyjną zniżkę za wczesną rezerwację do 16 kwietnia oraz możliwość bezpłatnej rezygnacji z udziału w wydarzeniu do końca czerwca. Co więcej, modyfikacji uległy także koncepcje stoisk “pod klucz”. Planowanie ich wyglądu nie wymaga teraz żadnego dodatkowego wysiłku od wystawców. 

Tegoroczna edycja Formnext będzie skoncentrowana wokół organizacji łańcucha dostaw w branży przemysłowego druku 3D. Łącząc grono odbiorców, wydarzenie może wspierać i napędzać powstawanie innowacji w tym sektorze. Dzięki cyfrowemu odpowiednikowi tradycyjnego Formnext, uczestnicy i wystawcy z całego świata będą mogli połączyć się ponownie dwa tygodnie później, aby wspierać rozwój branży druku 3D i dzielić się innowacjami. 

Źródło: 3dprintingmedia.network

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like

    More in News