Stratasys to jedna z najdłużej działających firm w branży technologii addytywnych. Swoje urządzenia dedykują zarówno dla świata przemysłu jak i małych i średnich przedsiębiorstw, oferując profesjonalne urządzenia do druku 3D.

Urządzenia Stratasys Fortus od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, szczególnie w branży przemysłowej. Systemy produkcyjne oparte na technologii FDM (Fused Deposition Modeling) pozwalają na osiąganie precyzji i wysokiej jakości wytwarzania wymaganych w branżach takich jak motoryzacja czy lotnictwo.

Fortus 380 mc z uwagi na wdrożone rozwiązania technologiczne oraz duży wybór materiałów eksploatacyjnych może zostać wykorzystany do produkcji prototypów, jak i do produkcji nisko- i średnioseryjnej. Urządzenie umożliwia zmianę wysokości warstwy w zależności od wybranego materiału, co jest szczególnie dla zapewnienia wysokiej jakości druku 3D w przypadku specjalistycznych, trudnych w obróbce materiałów.

Fortus 380 mc wyróżnia:

  • obszar roboczy o wymiarach 355 × 305 × 305 mm,
  • możliwość dostosowania wysokości warstwy ( 330, 254, 178, 127 mikronów),
  • mozliwość druku z ośmiu kompatybilnych materiałów ( materiały standardowe, biokompatybilne, o podwyższonej twardości, odporne na UV, materiały o właściwościach antystatycznych, elastyczne),
  • zamknięta komora robocza oraz zaawansowany system cyrkulacji powietrza,

Aby otrzymać dostęp do szczegółowej specyfikacji, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym dystrybutora.

Brak możliwości dodawania komenarzy