Stratasys to jedna z najdłużej działających firm w branży technologii addytywnych. Swoje urządzenia dedykują zarówno dla świata przemysłu jak i małych i średnich przedsiębiorstw, oferując profesjonalne urządzenia do druku 3D.

Urządzenia Stratasys Fortus od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, szczególnie w branży przemysłowej. Systemy produkcyjne oparte na technologii FDM (Fused Deposition Modeling) pozwalają na osiąganie precyzji i wysokiej jakości wytwarzania wymaganych w branżach takich jak motoryzacja czy lotnictwo.

Fortus 450 mc to urządzenie, które z powodzeniem łączy technologię addytywną z produkcją seryjną. Maszyny te są polecane zarówno do wytwarzania wysoko wyspecjalizowanych narzędzi, jak i funkcjonalnych, wytrzymałych prototypów.

Fortus 450mc został wyposażony w serwonapędy i komorę roboczą podgrzewaną do 200°C, co zapewnia niezrównaną jakość wytwarzania. Dodatkowo, urządzenie charakteryzuje:

  • Obszar roboczy o wymiarach 406 × 355 × 406 mm,
  • Podwójna komora na materiał budulcowy i podwójna komora na materiał podporowy, dzięki czemu urządzenie może pracować nieprzerwanie nawet przez 14 dni,
  • możliwość druku 3D z trzynastu rożnych materiałów (ABS-ESD7, ABS-M30, ABS-M30i, ASA, Nylon 12, Nylon 12 CF, PC, PC-ABS, PC-ISO, ULTEM 1010),
  • szczelnie zamykana komora robocza,
  • próżniowa stabilizacja stołu roboczego,
  • ulepszony system cyrkulacji powietrza.

Wszystkie te funkcje sprawiają, że urządzenie daje gwarancję jakości wydruków o wysokiej powtarzalności i dokładności ( +/-0,0015 do +/-0,127 mm ).

Aby otrzymać dostęp do szczegółowej specyfikacji, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym dystrybutora.

Brak możliwości dodawania komenarzy