Stratasys to jedna z najdłużej działających firm w branży technologii addytywnych. Swoje urządzenia dedykują zarówno dla świata przemysłu jak i małych i średnich przedsiębiorstw, oferując profesjonalne urządzenia do druku 3D.

Urządzenia Stratasys Fortus od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, szczególnie w branży przemysłowej. Systemy produkcyjne oparte na technologii FDM (Fused Deposition Modeling) pozwalają na osiąganie precyzji i wysokiej jakości wytwarzania wymaganych w branżach takich jak motoryzacja czy lotnictwo.

Drukarka 3D Stratasys F900 to urządzenie Stratasys dedykowane produkcji przemysłowej. Urządzenie ma charakter samodzielnej stacji produkcyjnej i pozwala na wytwarzanie wysokiej jakości elementów na dużą skalę.

Zastosowane rozwiązania i technologia Stratasys, sprawiają, że drukarka 3D sprawdzi się w produkcji seryjnej lub do wytwarzania pojedynczych obiektów o dużych rozmiarach. Maszyna pozwala również na tworzenie funkcjonalnych prototypów, dużych modeli koncepcyjnych i makiet, a także produkcję finalnych produktów, części i narzędzi z materiałów termoplastycznych.

Cechy charakteryzujące urządzenie F900:

  • przemysłowy obszar roboczy 914 × 610 × 914 mm ,
  • wysokość warstwy, możliwa do zmiany w zależności od materiału 508, 330, 254, 178, 127 mikrometrów,
  • możliwość druku 3D z 14 materiałów – ABS-M30, ABS-M30i, ASA, ABS ESD7, Nylon 6, Nylon 12,PC, PC-ABS, PC-ISO, PPSU (PPSF),
  • dokładność budowanych części od +/-0,05 do +/-0,3 mm,
  • szczelnie zamknięta komora robocza zapewniająca stabilność druku,
  • wysoka powtarzalność budowanych modeli,
  • kompatybilna z usługą MT Connect oraz umożliwia monitorowanie pracy za pomocą wewnętrznej kamery.

Aby otrzymać dostęp do szczegółowej specyfikacji, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym dystrybutora.

Brak możliwości dodawania komenarzy