Gamplate to marka znana przede wszystkim z produkcji unikalnych podkładek dla niskobudżetowych drukarek 3D pracujących w technologii FDM, umożliwiających drukowanie z ABS bez potrzeby używania podgrzewanego stołu. Firma zajmuje się też sprzedażą samych drukarek 3D oraz filamentów. Posiada w ofercie urządzenia takich firm jak 3DGence, UP Printers, Mass Portal czy Zortrax jak również materiały do druku 3D Spectrum Filaments czy Verbatim. Teraz Gamplate poszerza swoją ofertę o kolejne filamenty, produkcji krakowskiego Fiberlab S.A.

Fiberlab to nowa firma na rodzimym rynku druku 3D, specjalizująca się w produkcji materiałów eksploatacyjnych do drukarek 3D drukujących w technologii FDM. Swój debiut zaliczyła na marcowych targach Dni Druku 3D w Kielcach, gdzie prezentowała filamenty o ciekawych właściwościach. Np. wydruki wykonane z Fiberology PLA HD po wygrzaniu w piecu lub piekarniku uzyskują dwukrotnie wyższą wytrzymałość temperaturową, na poziomie aż 140°C.

Filamenty Fiberology charakteryzują się ponadto dobrymi parametrami jakościowymi (tolerancja jakościowa dla średnicy 0,02 mm i owalności 0,01 mm), a każda rolka filamentu posiada naklejkę ze zmierzonymi “w locie” parametrami. Rolki posiadają specjalnie zaprojektowany, unikalny kształt, a materiał z którego są wyprodukowane jest biodegradowalny.

Fiberology szpula

Fiberlogy PLA HD jest już dostępne w ofercie Gamplate.pl. Można kupić je w promocyjnej cenie 125 PLN brutto za rolkę 0.85 kg.

Fiberlogy

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w Fiberlogy