get3D – czołowy dystrybutor niskobudżetowych drukarek 3D i filamentów w Polsce, otrzymał z początkiem bieżącego miesiąca status Sales Partnera firmy Ultimaker, której jest przedstawicielem na terenie naszego kraju. Jest to najwyższy poziom współpracy dystrybutorskiej, który oznacza mniej więcej tyle, że od tej pory wszystkie drukarki 3D Ultimakera w Polsce będą dystrybuowane przez get3D – bądź przez sieć lokalnych resellerów, bądź bezpośrednio do klientów końcowych.

get3D działa na rynku polskim od połowy 2013 r. Firma była pierwszym autoryzowanym resellerem takich marek jak RepRapPro, Felix, czy be3D. Była też pierwszym oficjalnym resellerem Zortraxa. Oprócz sprzedaży drukarek 3D, get3D słynie także z dystrybucji filamentów – jest wyłącznym dystrybutorem marki colorFabb na Polskę, ma również w ofercie materiały takich firm jak NinjaFlex, taulman3D, igus, czy Fiberlogy. Jest także twórcą własnej linii filamentów – Barrus.

W 2014 r. firma zdobyła tytuł najlepszego dystrybutora niskobudżetowych drukarek 3D w plebiscycie CD3D, a rok później zajęła w kolejnej edycji plebiscytu trzecie miejsce. Warto też wspomnieć, że dwa lata z rzędu laureatami głównych nagród w plebiscycie CD3D były firmy i produkty zagraniczne, dystrybuowane w Polsce właśnie przez get3D – colorFabb i Ultimaker.

Źródło: www.get3d.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować