Get3D.pl – czołowy sklep internetowy z drukarkami 3D i materiałami do druku 3D, wprowadza do oferty nową markę filamentów premium – Barrus Filaments. Filamenty są dostępne w postaci ABS, PLA i wodorozpuszczalnego PVA. Dwa pierwsze materiały występują ponadto w dziesięciu kolorach. Filamenty produkowane są w Holandii z najwyższej jakości surowców. Stała kontrola laboratoryjna produkcji zapewnia wysoką jakość materiału oraz bardzo dobre parametry mechaniczne (średnica i okrągłość). Dodatkowo żywe i soczyste kolory oraz stosunkowo niska cena to wyróżniki marki Barrus.

Szpule z filamentem są zapakowane w szczelnie zafoliowane opakowania i zawierają 0,75 kg plastiku ABS lub PLA oraz 0,5 kg PVA. Seria “ze słonikiem” będzie systematycznie poszerzana o nowe kolory oraz materiały – już teraz możemy zapowiedzieć elastyczny filament Barrus Flex w dwóch klasach twardości, Barrus Nylon oraz Barrus w kolorach transparentnych.

Barrus white

Filamenty są dostępne w cenie 99,00 PLN za rolkę ABS lub PLA oraz 199,00 PLN za rolkę PVA.

Źródło: www.get3d.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

3 Komentarze

  1. Pytanie za 100 punktów: czy PVA (ten konkretnie) rozpuszcza się w wodzie? Testowałem PVA 2 firm i niestety rozpuszczalność była tylko powierzchniowa 🙁

    1. Rozpuszcza się 🙂 Żeby nie było, że jestem gołosłowny, załączam zdjęcia z testu. Pierwsze zdjęcie to próbka zalana zimną wodą, po około 5 minutach – PVA zrobił się lekko lepki i ładnie przykleił się do ścianki. Drugie zdjęcie to ta sama szklanka po około 18 godzinach. Pewnie rozpuścił się wcześniej, ale dopiero po 18 godzinach miałem możliwość zrobić zdjęcie.

      1. Fajnie! Będzie trzeba zatem przetestować. Puszczę maila

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować