colorFabb – jeden z największych i najbardziej popularnych producentów filamentów dla niskobudżetowych drukarek 3D drukujących w technologii FDM na świecie, ogłosił dziś, iż łódzka firma get3D została oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem jej produktów na Polskę. Decyzja ta została podyktowana długoletnią i owocną współpracą pomiędzy obydwoma firmami, co przekładało się bezpośrednio na wysoką sprzedaż.

 

Powyższa informacja nie oznacza bynajmniej, że filamenty colorFabb będą od teraz dostępne wyłącznie w ofercie get3D. Oznacz to jedynie, iż każda firma w Polsce pragnąca sprzedawać materiały do druku 3D tej firmy, będzie zamawiała je w Polsce, a nie jak do tej pory w Holandii. colorFabb postrzega polski rynek druku 3D za niezwykle perspektywiczny i rozwojowy, dlatego podjął decyzję o centralizacji kanału sprzedażowego i ułatwieniu dystrybucji filamentów na terenie naszego kraju.

get3D zostając wyłącznym dystrybutorem marki colorFabb w Polsce, zapewnia równocześnie, iż rodzimi klienci mogą liczyć nie tylko na szereg promocji na wybrane filamenty, lecz również na ich łatwą i szybką dostępność. I tak na przykład, opisywany dziś przez Adelę nowy filament w postaci nGen trafi na rynek polski już w najbliższych dniach. Otrzymaliśmy już zapewnienie, iż otrzymamy go od razu na testy, dzięki czemu nasi czytelnicy będą mieli okazję szybko przekonać się, czy faktycznie jest on tak wyjątkowy jak to przedstawiano w materiałach prasowych?

ngen

Zarówno colorFabb jak i get3D są zwycięzcami zeszłorocznego plebiscytu branżowego CD3D. colorFabb zdobył nagrodę dla najlepszego producenta filamentów, podczas gdy get3D zdobyło nagrodę najlepszego dystrybutora w Polsce.

Źródło: materiały prasowe colorFabb & get3D

 

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować