GF Machining Solutions

GF Machining Solutions sp. z o.o.

DANE FIRMY:

GF Machining Solutions sp. z o.o.
Al. Krakowska 81, Sękocin Nowy
05-090 Raszyn
Polska

Telefon: (+48) 22 326 50 50
Fax: (+48) 22 326 50 99


Email[email protected]
WWWwww.gfms.com/pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

GF Machining Solutions jest liderem w branży precyzyjnych obrabiarek, rozwiązań z zakresu: oprzyrządowania i automatyzacji, digitalizacji oraz usług Customer Services dedykowanych produkcji form, matryc i elementów metalowych o wysokiej wartości dodanej. Spółka GF Machining Solutions ma siedzibę główną w Szwajcarii i oddziały w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie.

GF Machining Solutions wraz z firmą 3D Systems, wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań do wytwarzania addytywnego i zarazem pionierem druku 3D, nawiązali współpracę w celu wprowadzenia nowych rozwiązań w zakresie druku przestrzennego z metalu (technologia DMP – spiekanie proszków metali), które umożliwią producentom wydajniejsze wytwarzanie złożonych części metalowych.

OFERTA:

DMP Flex / Factory 350

Centrum do produkcji addytywnej z metalu DMP Flex / Factory 350

Elastyczna, wysokowydajna drukarka 3D do metalu o wysokiej powtarzalności, która wytwarza wysokiej jakości części precyzyjne o maksymalnym rozmiarze 275 x 275 x 380 mm z nawet najbardziej wymagających metali. Zintegrowane rozwiązanie do druku 3D z metalu to: drukarka 3D do produkcji DMP, oprogramowanie 3DXpert, software LaserForm do certyfikowanych materiałów i wsparcie ekspertów. Istnieje możliwość aktualizacji do wersji produkcyjnej DMP Factory 350.

DMP Factory 500

Centrum do produkcji addytywnej z metalu DMP Factory 500

DMP Factory 500 to zoptymalizowane pod kątem przepływu zadań roboczych rozwiązanie do druku 3D w metalu. Zapewnia ono ogromną skalowalność, powtarzalną produkcję wysokiej jakości części, dużą wydajność i niski koszt posiadania TCO. Umożliwia druk części o rozmiarach do 500 x 500 x 500 mm. Maszyna została zaprojektowana przy użyciu sprawdzonej, precyzyjnej technologii wytwarzania addytywnego z metalu 3D Systems, technicznej i branżowej wiedzy GF Machining Solutions oraz precyzyjnych systemów mocowania System 3R. Dzięki temu DMP Factory 500 to w pełni zintegrowana, zoptymalizowana platforma do wytwarzania addytywnego.

Ten zaawansowany system do produkcji z metalu jest wspomagany wydajnym oprogramowaniem 3DXpert™, materiałami LaserForm®, modułami produkcyjnymi Direct Metal Printing zoptymalizowanymi pod kątem przepływu pracy (DMP) oraz specjalistyczną wiedzą aplikacyjną.

Brak możliwości dodawania komenarzy