W dniach 29 i 30 września na terenie EXPO XXI w Warszawie odbędzie się kolejna, VIII edycja Dni Druku 3D – największej imprezy targowej w Polsce poświęconej technologiom przyrostowym. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje i prezentacje nowych produktów, przygotowane przez wystawców. Odwiedzający stoisko producenta drukarek 3D VSHAPER, będą mieli okazję obejrzeć nowy model drukarki 3D – VSHAPER GO oraz spotkać się z utalentowanym polskim designerem – Krzysztofem Rychławskim.

Na cyklicznie organizowanej imprezie, spotyka się niemal cała branża druku 3D. Imponująca liczba wystawców oraz przygotowane przez organizatorów konkursy przyciągają licznie gromadzących się uczestników. Dni Druku 3D w marcu 2016 roku zgromadziły ponad 100 wystawców i blisko 6000 odwiedzających. Jesiennej edycji towarzyszyć będą targi jubilerskie, odbywające się na terenie EXPO XXI – co z pewnością wpłynie na liczbę odwiedzających stoiska firm związanych z technologią druku 3D.

Odwiedzając stoisko Verashape, uczestnicy Dni Druku 3D będą mogli obejrzeć nowy model drukarki VSHAPER GO oraz porozmawiać o możliwościach zastosowania technologii druku 3D we wzornictwie przemysłowym z Krzysztofem Rychławskim – polskim twórcą związanym z Katedrą Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Pracownią do Rzeczy. Na stoisku będzie można również zobaczyć nietypowe wydruki Artysty, wykorzystującego w codziennej pracy twórczej drukarki 3D VSHAPER.

krzysztof-rychlawski

Założona przez Krzysztofa Rychławskiego Pracownia do Rzeczy zajmuje się projektowaniem przedmiotów użytkowych, poczynając od definiowania i analizy założeń, poprzez opracowywanie koncepcji, po wykonywanie prototypów lub nadzór nad ich wykonaniem. Jej domeną jest również modelowanie 3D, wykonywanie wizualizacji obiektów, przygotowywanie koncepcji zmian stylistyki produktu oraz opracowywanie wyglądu produktów finalnych.

Spotkaniem z Krzysztofem Rychławskim odbędzie się drugiego dnia targów (30.09.2016) na stoisko nr 20, znajdującym się w centralnej części hali wystawienniczej.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować