Olsztyński producent desktopowych drukarek 3D – Graften, przygotował ofertę dla osób i firm chcących korzystać z jego urządzeń, bez konieczności zakupu ich na własność. Opcja dzierżawy umożliwia pracę z drukarkami 3D Graften One, bez konieczności zamrażania kwoty na ich zakup. Opłata abonamentowa wynosi 590,00 PNL netto miesięcznie za dzierżawę modelu Graften One M1 (z jedną głowicą drukującą), lub 690,00 PLN netto za dzierżawę dwugłowicowego modelu M2.

Umowy dzierżawy mogą być zawierane zarówno na czas określony, jak i nieokreślony, z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Poza opłatą abonamentową, dzierżawca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów w postaci m.in. dostawy, serwisu lub wymiany sprzętu.

Graften, który niezależnie od branży druku 3D od wielu lat z powodzeniem działa w branży poligraficznej, chciałby zaadaptować typowy dla niej model biznesowy w segmencie drukarek 3D. Jak opisuje to Daniel Mańkowski, właściciel Graften – “Mamy już duże doświadczenie w zakresie dzierżawy urządzeń, ponieważ od wielu lat w ofercie firmy mamy usługę wynajmu wysokonakładowego sprzętu kserograficznego. Dlatego uważamy, że oferta dzierżawy naszych drukarek 3D – Graften One, jest doskonałą opcją dla osób które chcą ‘spróbować’ druku 3D lub uniknąć długotrwałych zobowiązań”.

Graften to firma, która oficjalnie zadebiutowała na rynku w 2017 roku, zdobywając II nagrodę dla Najlepszej Nowej Firmy Roku 2017 w plebiscycie branżowym CD3D. W jej ofercie są dwa modele desktopowych drukarek 3D typu FDM o obszarze roboczym na poziomie 20,5 x 18 x 20 cm. Graften One M1 jest wyposażony w jedną, a M2 w dwie głowice drukujące. Urządzenia wykorzystują w komunikacji 7-calowy tablet, oferują także możliwość pracy zdalnej przez WiFi, USB lub kartę microSD. Drukarki 3D są obsługiwane przez dedykowane oprogramowanie, w tym aplikację mobilną umożliwiającą korzystanie z drukarki 3D z poziomu smartfona.

Szczegóły oferty dzierżawy drukarek 3D są dostępne pod numerem telefonu (+48) 604 977 871 lub adresem e-mail [email protected]. Oferta jest dostępna również w całej sieci resellerskiej Graften.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować