iGo3D Polska – oddział jednego z największych dystrybutorów drukarek 3D i filamentów w Europie z Niemiec, został oficjalnym resellerem drukarek 3D Ultimaker na Polskę. Firma dołączyła zatem do łódzkiego get3D, zapewniając sprzedaż i serwis tej renomowanej marki w naszym kraju. O ile Ultimakery były już w ofercie iGo3D Polska od początku bieżącego roku, były one jedynie sprzedawane z pośrednictwa niemieckiej centrali. Teraz działa już samodzielnie, świadcząc m.in. usługi serwisowe oraz zaopatrując klientów w komplet części zamiennych.

Serwisanci iGo3D Polska są szkoleni bezpośrednio w centrali Ultimakera w Holandii, a serwis będzie przeprowadzany w Gdyni (siedzibie iGo3D). Drukarki 3D będą kierowane przede wszystkim do segmentu B2B, jednakże bez problemu będzie je mógł kupić również klient indywidualny.

Ultimaker to jedna z najbardziej znanych marek niskobudżetowych drukarek 3D na świecie, obecna na rynku od 2011 roku. Jej współzałożyciel – Erik de Bruijn należał do zespołu RepRap, współpracując m.in. z twórcą projektu, Adrianem Bowyerem, jak również Josefem Prusą czy Bre Pettisem. Ultimakery słyną ze swojej precyzji jak również dużej szybkości drukowania. Urzadzenia drukują zarówno z PLA jak i ABS, chociaż firma od początku dedykuje je do pracy z tym pierwszym materiałem, na którym wychodzą najlepsze jakościowo obiekty. Ultimaker kieruje swoje drukarki 3D przede wszystkim do FabLabów, szkół i uczelni wyższych, dentytów i protetyków, architektóworaz dla wszystkich firm zajmujących się szybkim prototypowaniem.

iGo3D Niemcy są największym dystrybutorem Ultimakera w Europie, notując sprzedaż na poziomie 2500 – 3000 szt. rocznie.

Ultimaker 2 Extended

 

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować