iGo3D Polska rozpoczyna jesienną promocję na drukarkę 3D The Form 2. Do 31 października produkt ten dostępny będzie w niższej cenie – 14 600 PLN netto.

Drukarka The Form 2 została zaprezentowana po raz pierwszy w Polsce podczas VIII edycji targów Dni Druku 3D w marcu tego roku w Kielcach. Charakteryzuje się bardzo prostą obsługą – nie wymaga żadnej kalibracji i działa na zasadzie Plug-and-Play. Zaawansowana technologia pracy maszyny została zoptymalizowana tak, aby jak najmniej wymagać od użytkownika.

Precyzja technologii SLA pozwala na osiągnięcie niesamowitych rezultatów. Urządzenie jest dedykowane dla takich branż jak dentystyczna, jubilerska, czy modelarska, sprawdzi się także w tworzeniu zaawansowanych, wymagających dużej dokładności prototypów. Na drukarce 3D można pracować z kilku rodzajów żywic różniących się zarówno kolorem jak i zastosowaniem (m.in. żywice do odlewów czy żywice elastyczne).

iGo3D Polska jest specjalizowanym dystrybutorem rozwiązań druku 3D. Firma jest oddziałem iGo3D Niemcy, jednego z największych dystrybutorów rozwiązań druku 3D w Europie. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.igo3d.pl.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować