iGo3D to czołowy, niemiecki sklep o europejskim zasięgu z niskobudżetowymi drukarkami 3D, filamentami oraz wszystkimi związanymi z tym akcesoriami.  We wrześniu zeszłego roku opisywałem otwarcie jego ekskluzywnego, 130-metrowego salonu zlokalizowanego w Oldenburgu pod Hamburgiem. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń takich producentów jak Ultimaker, 3D Systems, be3D, BeeVeryCreative, Builder 3D Printers, 3Doodler, Felix Robotics, PrintMATE 3D, Roland, Stratasys/RTC, WitBox Printers, XYZPrinting, oraz Zortrax. Od teraz, część tej oferty będzie dostępna również w Polsce, a to za sprawą polskiego oddziału firmy w postaci iGo3D Polska. Polski oddział ma siedzibę w Gdyni, uruchomił właśnie swój sklep internetowy jak również sprzedaż przez Allegro.

Aktualnie w ofercie iGo3D Polska znajdują się następujące urządzenia:

  • BEETHEFIRST
  • Cube 3
  • Cube Pro Trio
  • da Vinci 1.0
  • Ultimaker DIY
  • Ultimaker 2

Ponadto firma oferuje długopis 3Doodler, skaner 3D Sense oraz filamenty firm Innofil i Verbatim. Zapewnia również profesjonalne doradztwo oraz wsparcie techniczne i posprzedażowe. Dodatkowo do końca grudnia br. iGo3D Polska w związku ze swoim debiutem na rynku przygotowało bezkonkurencyjne – promocyjne ceny na wszystkie swoje produkty.

Promocja dotyczy między innymi produktu z grupy Premium – drukarki 3D Ultimaker 2. Regularna cena sprzedaży Ultimakera 2 to 10.500 PLN brutto, lecz w cenie promocyjnej jest ona niższa o 600 PLN i wynosi 9.899 PLN brutto. Promocja obowiązuje do 31.12.2014 r.

Wejście tak dużego sklepu do Polski może z pewnością wywołać nieco zamieszania na rynku. To co najważniejsze, to to, że po raz pierwszy pojawia się w Polsce firma oferująca bardzo popularne na świecie drukarki 3D Ultimaker. Do tej pory można je było kupić wyłącznie bezpośrednio z Holandii lub za pośrednictwem firm, które ściągały na zamówienie pojedyncze egzemplarze. Na rynek trafi również słynne, portugalskie BEETHEFIRST oraz jego “klon” z 3D Systems – Cube 3. Interesującą informacją jest również pojawienie się w ofercie filamentów Verabtimu. Jest to bardzo ciekawy debiut rynkowy i zobaczymy jak nowa marka poradzi sobie na dosyć tłocznym już polskim rynku niskobudżetowych drukarek 3D?

Źródło: www.igo3d.com.pl

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w News