Japońska Matsuura – jeden z największych graczy na rynku frezarek CNC, nawiązał współpracę handlową z Roboze. Włoska firma jest producentem wysokowydajnych polimerowych i kompozytowych systemów do druku 3D, którego rozwiązań korzystają takie firmy jak Bosch, Airbus czy Siemens Energy. Informacja została ogłoszona na targach TCT 3Sixty. Matsuura dodaje rozwiązania Roboze do swojej oferty, która obejmuje także urządzenia takich firm jak HP, Desktop Metal, ETEC oraz systemy do przetwarzania końcowego DyeMansion.

Według Matsuura rozwiązania do druku 3D Roboze są najdokładniejszymi maszynami dostępnymi obecnie na rynku i są używane przez niektóre z najbardziej innowacyjnych firm w świecie produkcyjnym w ponad 25 krajach.

Technologia druku 3D rozwijana przez Roboze dowiodła, że ​​może realnie przekształcać produkcję i jest cennym zasobem w arsenale zaawansowanych firm produkcyjnych” – powiedział Roger Howkins, dyrektor zarządzający Matsuura Machinery Ltd. „Po dodaniu Roboze do naszego portfolio staliśmy się kluczowym graczem w łańcuchu dostaw wytwarzania przyrostowego w Wielkiej Brytanii, oferując najlepszą w swojej klasie technologię do produkcji komponentów z szerokiej gamy materiałów”.

Firmy produkcyjne potrzebują niezbędnych narzędzi do zarządzania ważnymi globalnymi transformacjami cyfrowymi i ekologicznymi” — powiedział Giancarlo Scianatico, dyrektor ds. rozwoju biznesowego w regionie EMEA w Roboze. „Praca z firmami takimi jak Matsuura ma kluczowe znaczenie dla poszerzania bazy klientów Roboze w Wielkiej Brytanii. Biorąc pod uwagę wiodącą pozycję firmy w brytyjskim łańcuchu dostaw produkcyjnych, wiemy, że Roboze jest w bezpiecznych rękach na rozwijającym się brytyjskim rynku technologii wytwarzania przyrostowego”.

Źródło: www.tctmagazine.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like