Na przestrzeni blisko czterech lat odkąd działam w branży druku 3D, byłem świadkiem niejednej akcji promocyjnej dotyczącej drukarek 3D. BA! zdarzyło mi się nawet kilka z nich opiniować lub opracowywać. Darmowy filament do drukarki 3D, darmowy komplet różnego rodzaju akcesoriów, a czasem nawet tańsza drukarka 3D dodawana w gratisie do większej, droższej – naprawdę mam wrażenie, że widziałem już wszystko i nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Na początku tego roku Zortrax podniósł tak wysoko poprzeczkę (chodzi o pamiętną kampanię – kup 56 rolek filamentów a dostaniesz M200 gratis), że mogło się wydawać, że nikt nie jest w stanie go pobić… Przynajmniej aż do dziś…

Spectrum Group to z jednej strony producent popularnego i nagradzanego w Polsce filamentu – z drugiej, dystrybutor drukarek 3D – przede wszystkim 3DGence oraz Mass Portal. To właśnie Spectrum przygotowało promocję, która przebija wszystko co do tej pory proponowano klientom przy zakupie drukarek 3D. Od dziś – od tej chwili, każdy kto zakupi 2 szt. drukarek 3DGence One otrzyma w gratisie Nissana Almerę!

Specyfikacja techniczna samochodu:

 • Nissan Almera
 • silnik 1,4l benzyna
 • manualna skrzynia biegów
 • licznik przejechanych kilometró: 220.000
 • wyposażenie: klimatyzacja, radio, elelktroniczne otwieranie szyb
 • data produkcji: 12/1998
 • pierwsza rejestracja: 02/1999.

Samochód wygląda tak jak na załączonych zdjęciach.

Spectrum promocja 04

Spectrum promocja 05

Oprócz samochodu, Spectrum Group dodaje komplet filamentów oraz dwie komory. Samochód jest tylko jeden, a promocja trwa tylko do czasu wyczerpania zapasów, czyli… nie zostało wam już zbyt wiele czasu aby z niej skorzystać.

Spectrum promocja 03

Na koniec uspokajamy… Kondycja finansowa Spectrum Group jest stabilna, a powyższa promocja nie jest aktem dzikiej desperacji. Po jej zakończeniu prezesi firmy w dalszym ciągu będą jeździć do pracy komunikacją miejską.

Spectrum promocja 02

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

4 Comments

 1. Pomysł jest przedni, podziwiam kreatywność i odrobinę szaleństwa, która pozwoliła to faktycznie zrealizować.

  Niestety promocja sama w sobie nie jest jakaś wybitnie atrakcyjna. Ile ta Almera może być warta? Ze dwa tysiące? Jak na gratis do drukarek za jakieś 25 tysięcy to nie powala. 😉

 2. mnie kuszą te opony zapasowe 😉 no i oczywiście kolor auta, chyba się skuszę…….

 3. A te drukarki są nowe, czy w podobnym stanie jak ta Almera?

Comments are closed.

You may also like

More in News