Jelwek – rzeszowska firma funkcjonująca od czterech lat na rynku druku 3D, jest dystrybutorem hiszpańskiego producenta drukarek 3D – BCN 3D. Na początku lipca Jelwek uruchomił akcję promocyjną na nowe modele urządzeń – R17, które są ulepszoną wersją popularnej Sigmy, której test był publikowany na łamach Centrum Druku 3D w czerwcu zeszłego roku. Promocja trwa do 14 lipca br. lub wyczerpania zapasów.

BCN 3D R17 posiada obszar roboczy na poziomie 21 x 29,7 x 21 cm, jednakże jej najważniejszą cechą jest system dwóch niezależnych extruderów, pozwalających na drukowanie z dwóch różnych kolorów lub materiałów – budulcowym i podporowym, rozpuszczalnym w wodzie. System ten nosi nazwę IDEX. R17 rozwiązuje także główny problem, z którym borykali się użytkownicy Sigmy – głośną pracą urządzenia. Nowa wersja drukarki 3D została znacząco wyciszona i nie odbiega pod tym względem od innych urządzeń dostępnych na rynku.

Jelwek po raz pierwszy zaprezentował się jesienią 2013 r., prezentując swoje autorskie drukarki 3D – MARK 34 i Jelwek Prusa i3. Od dwóch lat firma koncentruje się na dystrybucji drukarek 3D innych producentów, jak również na świadczeniu usług druku 3D z czterech technologii: FDM, SLS, DLP oraz SLM (druk 3D z metalu). Więcej informacji na temat aktualnej promocji drukarek 3D BCN 3D oraz działalności firmy można znaleźć na stronie internetowej www.jelwek.pl.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować