Jelwek

Jelwek Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

Jelwek Sp. z o.o.
ul. Hanasiweicza 10
35-103 Rzeszów
Polska

Telefon: (+48) 730 896 080

Email[email protected]
WWW: www.jelwek.pl
WWWwww.wydrukujmi.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

Firma Jelwek jest polską firmą powstałą w 2013 roku. Zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług związanych z drukiem 3D w różnych technologiach.

Zespół doświadczonych inżynierów odpowiedzialny jest za pomoc w doborze materiału oraz technologii aby uzyskać efekt końcowy – satysfakcję klienta.

OFERTA:

Oferujemy druk w następujących technologiach:

  • FDM – Fused Deposition Modelling

Czyli osadzanie topionego materiału – metoda przyrostowa, polegająca na uplastycznianiu polimerów przy użyciu wysokiej temperatury i osadzaniu ich warstwowo w sposób odwzorowujący pożądany model.

Mnogość materiałów dostępnych w tej technologii pozwala nie tylko otrzymać wytrzymałe wydruki ale również elastyczne, czy np. imitujące drewno.

Materiały: PLA, PLA Soft, ABS, ASA, NanoCarbon, PET-G, WoodFill, Flex, Nylon, PC, PEEK

  • SLS – Selective Laser Sintering

Metoda druku przyrostowego, polegająca na spiekaniu wiązką lasera sproszkowanego plastiku. Model tworzony jest warstwowo, gdzie przed stopieniem kolejnej warstwy, proszek jest rozprowadzany przez zabierak.

SLS pozwala na druk modeli o dużych rozmiarach i z powodzeniem wykorzystywana jest w przemyśle do produkcji zarówno modeli poglądowych jak i wytwarzania funkcjonalnych części o bardzo dużej wytrzymałości.

Materiały: PA2200(PA12), PA3200GF, PA2241FR

  • SLM – Selective Laser Melting

Druk przyrostowy, polegający na spiekaniu wiązką lasera sproszkowanego metalu. Model tworzony jest warstwowo, gdzie przed stopieniem kolejnej warstwy, proszek jest rozprowadzany przez zabierak.

Metoda ta pozwala na druk z metalu modeli o dużych rozmiarach i z powodzeniem wykorzystywana jest w przemyśle do produkcji funkcjonalnych części o bardzo dużej wytrzymałości.

Materiały: MS1, 316L, CL30Al, Inconel718

  • PJ – PolyJet

Technologia druku z żywic polimerowych utwardzanych światłem UV. Polega na natryskiwaniu żywic polimerowych przez piezoelektryczne głowice drukujące na platformę roboczą w postaci warstw, które następnie są utwardzane pod wpływem światła ultrafioletowego.

Dzięki tej technologii wydrukowane elementy charakteryzują się wysoką dokładnością przy jednoczesnej dużej gładkości uzyskiwanych powierzchni. Daje możliwość mieszania ze sobą materiałów, dzięki czemu możemy uzyskać wydruk o różnej twardości.

Materiały: TangoBlackPlus, VeroWhitePlus

  • SLA – StereoLithography Apparatus

Jedna z podstawowych a zarazem najstarszych technologii druku 3D. Polega na utwardzaniu żywicy fotopolimerowej światłem lasera.

Elementy uzyskiwane dzięki tej technologii posiadają bardzo dużą dokładność oraz gładkość.

Materiały: DL375, Invicta 915, Invicta 917

Ponadto zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych projektów CAD za pośrednictwem oprogramowania SolidWorks oraz oferujemy usługi skanowania 3D.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w Jelwek